Meie kohta

Kes me oleme?
Hiina igavene osad Co Limited on üks filtrid juhtivate tootjate, generaatori osad ja mootori Põllumajandusmasinate osad Professional tarnija.
Me ise filtrid Uksetehas ja tarvikud, töötlemise keskus, samuti oleme loonud häid suhteid paljud tehased ja juhtivaid ettevõtteid.
Peamised tooted hõlmavad filtrid, Filter pea, filtrid assamblee, Pump, vöö, AVR, elektroonilise pihusti, elektroonilise kuberner, lõpetada Solenoid, generaator alates kontroller, õlisurve saatja, lüliti, andurid, radiaatori, generaator, Starter, turbolaaduri, meetrit, Veoautode varuosad, bussi osad, muud generaatori osad ja mootori varuosad.

Kvaliteet ja teenindus:
Meie filtrid ja varuosad on valmistatud vastavalt tõelise kvaliteedi standard. Nii meie osi saab asendada 100% hea on originaalvaruosad röövik, Cummins, Fleetguard, Perkins, Fg Wilson, Lister Peter, Volvo, John Deere, Daewoo, Deutz, Mann, Deutz, JCB, Mitsubishi, Iveco, Hitachi, Komatsu, Sumitomo, Kobelco, Hyundai, Kinglong, Yutong, kõrgharidus, Toyota, Sany, Liugong, Leroy Somer, Stamford, Marthon, Siemens, GAC, ComAp, Deep Sea ja nii edasi.
Eelkõige oleme professionaalne varuosade tootja vastavalt meie klientide nõuded. Tere OEM JA ODM.
Me püüame täita kõik sõbrad nii kodu- kui välismaal WIN-WIN koostöö võimalusi. Loodame siiralt, teha pikaajalise koostöö teile kõigile vastastikuse kasu ja ühise arengu alus.

Oleme ekspert hinna ja kvaliteedi suhet!