Õhufilter primaarne radialseal 80813884 256-7902 32920401 mootorile CATERPILLAR C6.6

Õhufilter primaarne radialseal 80813884 256-7902 32920401 mootorile CATERPILLAR C6.6

80813884 õhufilter NEW HOLLAND 8488375 rakendatud CATERPILLAR 924H KOORMUSELE RATTATAS 900 seeria mootorile CATERPILLAR C6.6TA ACERT

Toote üksikasjad

Õhufiltri 80813884 tooteparameeter

Varuosade arv:

80813884

Varuosa nimi:

Õhufilter, esmane radiaalne tihend

Füüsikalised mõõtmed

Üldkõrgus

375,5 mm (14,78 tolli)

Suurim OD

221,4 mm (8,72 tolli)

Suurim ID

125,8 mm (4,95 tolli)

Asendamine

ATLAS COPCO 16138004

BOGE 569003801

BOMAG 05821149

BOSCH-REXROTH 1457433568

CATERPILLAR 2567902

CLAAS 7521980

DEUTZ 01181003

FAMEL FSR8116

FIL HP2530

FST GULF FG2507327000

GPC FC854

HAMM 1266748

JCB 32920401

LIEBHERR 571755508

MASSEY FERGUSON 055134R1

UUS HOLLAND 8488375

NISSAN 2250164532

ORENSTEIN& KOPPEL C23610

PONSSE 0060160

SCHAEFF 5501661094

SENNEBOGEN 100720

SULLAIR 02250164532

TEREX 41107712

VALTRA V82612300

VMC AF782104

VOLVO 20405837

VOLVO EHITUSSEADMED 80813884

Rakendused:

AGCO 9735 TRAKTOR 9000 SERIA

AGCO 9745 TRAKTOR 9000 SERIA

AHLMANN AS210 RATTALINE Rataslaadur mootor DEUTZ BF6M2012C

ATLAS COPCO 66D KOMPRESSOR Mootor DEUTZ F3M1011F

ATLAS COPCO 66DDG KOMPRESSOR mootor DEUTZ F3M1011F

ATLAS COPCO 76DD KOMPRESSOR Mootor DEUTZ F3M1011F

ATLAS COPCO 96DD KOMPRESSOR Mootor DEUTZ F3M1011F

ATLAS COPCO XA66DDDG KOMPRESSOR mootor DEUTZ F3M1011F

ATLAS COPCO XA76DD KOMPRESSOR Mootor XA76DD

ATLAS COPCO XA96DD KOMPRESSOR Mootor XA96DD

ATLAS COPCO XAS66DDDG KOMPRESSOR mootor DEUTZ F3M1011F

ATLAS COPCO XAS76DD KOMPRESSOR Mootor XAS76DD

ATLAS COPCO XAS96DD KOMPRESSOR Mootor XAS96DD

ATLAS COPCO XASS66DDDG KOMPRESSOR mootor DEUTZ F3M1011F

ATLAS COPCO XASS76DD KOMPRESSOR mootor XASS76DD

ATLAS COPCO XASS96DD KOMPRESSOR Mootor XASS96DD

ATLAS COPCO XASS96DDN KOMPRESSOR mootor XASS96DDN

ATLAS COPCO XS96DD KOMPRESSOR mootor XS96DD

ATLAS WEYHAUSEN 1805M EHITUSTEHNIKA Mootor DEUTZ BF4M1013FC

ATLAS WEYHAUSEN 2005M EHITUSTEHNIKA Mootor DEUTZ BF4M1013FC

BOMAG 219PDH-3 EHITUSTEHNIKA Mootor DEUTZ BF6M1013

CATERPILLAR 120M GRADER 120 SERIES Mootor CATERPILLAR C6.6TA ACERT

CATERPILLAR 12M GRADER 12 SERIA CATERPILLAR C6.6TA ACERT

CATERPILLAR 924H RATASEREMA 900 SERIA Mootor CATERPILLAR C6.6TA ACERT

CATERPILLAR 924 HZ RATASTEERIMISEGA 900 SERIA Mootor CATERPILLAR C6.6TA ACERT

CATERPILLAR 928H RATASTEERING 900 SERIA Mootor CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR 928HZ RATASERADIS 900 SERIA Mootor CATERPILLAR C6.6TA ACERT

CATERPILLAR 930H Ratastega 900 seeria mootor CATERPILLAR C6.6TA ACERT

CATERPILLAR 938H Ratastega 900 seeria mootor CATERPILLAR C6.6TA ACERT

CATERPILLAR AP500E PAVER AP SERIES Mootor CATERPILLAR C4.4 ACERT

CATERPILLAR AP555E PAVER AP SERIES Mootor CATERPILLAR C4.4 ACERT

CATERPILLAR AP600D PAVER AP SERIES Mootor CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR AP655D PAVER AP SERIES Mootor CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR BG555E PAVER BG SARJAD Mootor CATERPILLAR C4.4 ACERT

CATERPILLAR BG600D PAVER BG SARJAD Mootor CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR BG655D PAVER BG SARJAD Mootor CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR CP56 COMPACTOR CP SERIES Mootor CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR CP64 COMPACTOR CP SERIES Mootor CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR CP74 COMPACTOR CP SERIES Mootor CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR CP76 COMPACTOR CP SERIES Mootor CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR CS56 COMPACTOR CS SERIES Mootor CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR CS64 COMPACTOR CS SERIES Mootor CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR CS74 COMPACTOR CS SERIES Mootor CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR CS76 COMPACTOR CS SERIES Mootor CATERPILLAR C6.6 ACERT

CATERPILLAR IT38H INTEGREERITUD TÖÖRIISTADE KÄESOLEVA IT-SERIA Mootor CATERPILLAR 6.6 ACERT

CLAAS AVERO 160 COMBINE AVERO Mootor CATERPILLAR C6.6

CLAAS AVERO 240 COMBINE AVERO Mootor CATERPILLAR C6.6

CLAAS DOMINATOR 58 COMBINE 38S-68 SERIES Mootor PERKINS 1004.42

CLAAS DOMINATOR 68 COMBINE 38S-68 SERIES Mootor PERKINS 1006.60T

CLAAS DOMINATOR 68 COMBINE 38S-68 SERIES Mootor PERKINS 1006.6

CLAAS DOMINATOR 68 COMBINE 38S-68 SERIES Mootor PERKINS 6.3544

CLAAS LEXION 405 COMBINE LEXION mootor PERKINS 1006.6TW

CLAAS LEXION 405 COMBINE LEXION mootor PERKINS 1006.60TW

DEUTZ-FAHR AGROTRON 175 TRAKTORIMOOTOR DEUTZ BF6M1013E

DEUTZ-FAHR AGROTRON 200 TRAKTORmootor DEUTZ BF6M1013EC

JCB JS330 EKKAVAATOR Mootor JS330

LIEBHERR LTM1100 / 3 CRANE MOBILE LTM SERIES Mootor LIEBHERR D924TI-E

MASSEY FERGUSON MF6497 TRAKTOR MF 6400 SERIES Mootor SISU 66ETA

MASSEY FERGUSON MF6499 TRAKTOR MF 6400 SERIES Mootor SISU 66ETA

MASSEY FERGUSON MF680 TRAKTOR MF 600 SERIES Mootor PERKINS 1006.6T

MASSEY FERGUSON MF8250 TRAKTOR MF 8200 SERIES Mootor VALMET 634 DS

NEW HOLLAND F106.7 GRADER F SERIES Mootor IVECO 667TA / EDE

NEW HOLLAND F106.7A GRADER F SERIES Mootor IVECO 667TA / EDE

NEW HOLLAND F156.7 GRADER F SERIES Mootor IVECO 667TA / EEE

NEW HOLLAND F156.7A GRADER F SERIES Mootor IVECO 667TA / EEE

ORENSTEIN& KOPPEL F106 GRADER mootor CUMMINS 6BT5.9

ORENSTEIN& KOPPEL F106A GRADER mootor CUMMINS 6BT5.9

VALTRA BH180 TRAKTOR AGCO 620DS

VOLVO EHITUSTEHNIKA ABG5820 PAVER ABG SERIES Mootor DEUTZ TCD 2013 L6 4V

VOLVO EHITUSTEHNIKA ABG5870 PAVER ABG SERIES Mootor DEUTZ TCD 2013 L4 2V

VOLVO EHITUSTEHNIKA ABG6820 PAVER ABG SERIES Mootor DEUTZ TCD 2013 L4 2V

VOLVO EHITUSTEHNIKA ABG6870 PAVER ABG SERIES Mootor DEUTZ TCD 2013 L4 2V

WIRTGEN SP 25 2014 PAVER SP SERIES Mootor DEUTZ TCD2012 L06 2V AG3

WIRTGEN SP 25i 2014 PAVER SP SERIES Mootor DEUTZ TCD4.1L4

WIRTGEN W 100 2007 Freesimisseadmed W seeria Mootor DEUTZ TCD2012 L06 2V

WIRTGEN W 100i 2012 Freesimisseadmed W seeria Mootor DEUTZ TCD6.1L6

WIRTGEN W 60 2007 Freesimisseadmed W seeria Mootor DEUTZ TCD2012 L06 2V

WIRTGEN W 60i 2012 Freesimisseadmed W seeria Mootor DEUTZ TCD6.1L6

Kiire eelmüügiteenus:


E-post: Sales@enginegensetparts.com
WhatsApp: +8613328990097
Vestlus: +8613328990097
Skype: Genset-Parts


Everlasting Parts on üks juhtivaid tootjaid, kes pakub originaalset ja ehtsat õhufiltri primaarset radiaalset tihendit 80813884 256-7902 32920401 rööviku c6.6 mootorile. Olles spetsialiseerunud sellele valdkonnale juba aastaid, pakume klientidele OEM-toodete asendamist. Tere tulemast meiega hulgimüügi kvaliteediga, vastupidavate ja odavate järelturutoodete juurde.
Paari:272345502 hüdraulikafiltri ristmik Mann 6730253280 HD513 / 8 Parker G02836 GO2836 Järgmise:Filterelement 24241903 Ingersoll Rand filtri FA75IH jaoks

Küsitlus