Kütusefilter 04130241 DEUTZ-FAHR mootori jaoks 5100 TCD 3,6 L04 Tier 4i

Kütusefilter 04130241 DEUTZ-FAHR mootori jaoks 5100 TCD 3,6 L04 Tier 4i

04130241 kütusefiltri vahetamine LIEBHERR 11642537 CLAAS 1995121.0 DEUTZ 4130650 CATERPILLAR 466-4177 rakendatud DEUTZ AG mootorile D 2.9 L4 TD TCD 2.9 L4

Toote üksikasjad

Kütusefiltri 04130241 tooteparameeter

Varuosade arv:

04130241

Varuosa nimi:

Kütusefilter (kütusevarustussüsteem)

Füüsikalised mõõtmed

Üldkõrgus

172 mm (6,772 tolli)

Suurim OD

94 mm (3,701 tolli)

Keerme suurus

M16x1.5

Tihend OD

72 mm (2,83 tolli)

Tihendi ID

62 mm (2,44 tolli)

Asendamine

Mann PL250

Sakura SFC-62030

BOMAG 08820065

LIEBHERR 11642537

CLAAS 1995121.0

WIRTGEN 2247366

DEUTZ 4130650

CATERPILLAR 466-4177

Rakendused:

CLAAS mootor Deutz-diiselmootor TCD 3,6 L4 7030 (tüüp K22)

CLAAS mootori Deutz-diiselmootor TCD 3,6 L4 6035 (tüüp K21)

CLAAS mootor Deutz-diiselmootor TCD 3,6 L4 7050 (tüüp K25)

CLAAS mootori Deutz-diiselmootor TCD 3,6 L4 7044 (tüüp K24)

CLAAS mootori Deutz-diiselmootor TCD 3,6 L4 6030 (tüüp K20)

CLAAS mootori Deutz-diiselmootor TCD 3,6 L4 7035 (tüüp K23)

DEUTZ AG mootor D 2,9 L4 TD / TCD 2,9 L4

DEUTZ AG mootor TD 3,6 L4

DEUTZ AG mootori TCD 3,6 L4

DEUTZ-FAHR mootor 5100 TCD 3,6 L04 Tier 4i

DEUTZ-FAHR mootor DEUTZ TCD 3,6 5100 TTV

GIANT mootor DEUTZ V761T

HUERLIMANN mootor 110 T4i Hi-Level

HUERLIMANN mootor 120 T4i

HUERLIMANN mootor XM T4i 100 T4i Hi-Level

HUERLIMANN mootor XM T4i 120 T4i Hi-Level

HUERLIMANN mootor XM T4i 100 T4i

HUERLIMANN mootor XM T4i 110 T4i


Everlasting Parts on üks juhtivaid tootjaid, kes pakub originaalset ja ehtsat kütusefiltrit 04130241 deutz-fahri mootorile 5100 tcd 3,6 l04 astmele 4i. Olles spetsialiseerunud sellele valdkonnale juba aastaid, pakume klientidele OEM-toodete asendamist. Tere tulemast meiega hulgimüügi kvaliteediga, vastupidavate ja odavate järelturutoodete juurde.
Paari:Kütusefilter 04137456 04131531 04131532 04132775 04132776 04137455 Deutz AG Fahr KHD 2.9LD jaoks Järgmise:Kütusefilter 04120751 jaoks BOMAG BW 213 DH-4 BVC Eneine BW 213 DH-4BVC

Küsitlus