Kütusefilter 32R62-00100 P557440 2900535200 HYUNDAI R450LC EXCAVATOR TRACKED mootorile KOMATSU S6D125-1

Kütusefilter 32R62-00100 P557440 2900535200 HYUNDAI R450LC EXCAVATOR TRACKED mootorile KOMATSU S6D125-1

32R62-00100 Kütusefiltri vahetus 60201219 TEREX 102604 VOLVO 120036538 XCMG 1132400441 rakendus INGERSOLL RAND 400 mootor CATERPILLAR 3316TA

Toote üksikasjad

Kütusefiltri 32R62-00100 tooteparameeter

Varuosade arv:

32R62-00100

Varuosa nimi:

KütusefilterSpin-On

Füüsikalised mõõtmed

Üldkõrgus

174 mm (6,85 tolli)

Suurim OD

93 mm (3,66 tolli)

Keerme suurus

1-14 ÜRO

Tihend OD

72 mm (2,83 tolli)

Tihendi ID

62 mm (2,44 tolli)

Asendamine

Donaldson P557440

ATLAS COPCO 2900535200

BOSCH-REXROTH 1457434180

CATERPILLAR 077-7261

CUMMINS BM78672

FIAT 71455972

FORD 9576P557440

HITACHI 4192631

HYSTER 3027062

INGERSOLL RAND 1P2299

ISUZU 1132400440

JCB 32919402

JOHN DEERE 4S00247

KOBELCO VA3436204100

KOMATSU 6001138291

MACK 2191P557440

MERCEDES-BENZ 3764770001

MITSUBISHI 3256220200

UUS HOLLAND L87418199

NISSAN / UD TRUCKS 1640399014

RENAULT VI 6005019579

SANY 60201219

TEREX 102604

UFI 2431300

VOLVO 120036538

XCMG 1132400441

Rakendused:

Ag Chem 1253 Terra-Gator (Caterpillar 3208 mootor), 1844 Terra-Gator (Caterpillar 3208 Engine), 1253 Terra-Gator (IHC DV550 Engine), 1253 Terra-Gator (Caterpillar 3208 Engine), 1254 Ro-Gator (Caterpillar 3208 Engine). ), 1603 Terra-Gator (Caterpillar 3208 mootor), 1663 Terra-Gator (Caterpillar 3208 Engine), 1803 Terra-Gator (Caterpillar 3208 Engine), 844 Ro-Gator (Caterpillar 3208T Engine), Agco 1603; 1604 (Caterpillar 3208 mootor), 1554 (Caterpillar 3208 mootor), 1603T; 1604T (Caterpillar Turbo Engine), 1604 Terra-Truck (Caterpillar 3208 Engine), Albaret VA15DV (Caterpillar 3208 Engine), VM1203; VM1204 (Caterpillar 3304T mootor), American Hoist 575C; 595C; 597C; 599C; 750C (Caterpillar 3304, 3306 mootor), 7220; 7250; 7260; 7460; 7530 (Caterpillar 3306 mootor), 795C (Caterpillar D333C mootor), 797C (Caterpillar 3306 mootor), 4210 (Caterpillar 3304 mootor), 4250 (Caterpillar D330C mootor), 4260 (Caterpillar 3304 mootor), 5299; 5300; 5460; 5470; 5530 (Caterpillar 3304, mootor 3306), 9270; 9280; 9299; 9310 (Caterpillar D343A mootor), 975C; 998C (Caterpillar D343A mootor), Athey Motors C100; C130; C135; E100; E130; E135 (Caterpillar D-330 mootor), AT15 (Caterpillar D330C mootor), C100; E100; C130; E130; C135; E135 (Caterpillar D330 mootor), PR621; PW621; PR621B; PW621B (Caterpillar D336 mootor), PS100B; S100B; SB100B (Caterpillar D330C mootor), Atlas Copco PR700; PT700; PT900 (Caterpillar D334 mootor), PT1200 (Caterpillar D336TA mootor), PT1200; PT1200CD (Caterpillar D336 mootor), PT900 (D334 mootor), PT900CD (Caterpillar D334 diiselmootor), Aveling Barford RD035; RD040 (Caterpillar 1693 mootor), RXD25 6x4 (Caterpillar 3208 mootor), Centaur 35; 40; 50 (Caterpillar 1693 mootor), Barber Greene SB140; SA141; SA150 (Caterpillar 3208 mootor), SB170 (Caterpillar D330C mootor), SB170; SA190 (IHC UDT407 mootor), TA30; TC30; TA35 (Caterpillar 3304 mootor), TA56; TA57 (Caterpillar 3304T mootor), TA60; TA65 (Caterpillar 3306 mootor), TA77 (Caterpillar 3306 mootor), TA77 (Caterpillar D333C mootor), Bedford MTM40-30 8x8 (Caterpillar 3306B mootor), Blaw Knox BK106 (Caterpillar 3208 mootor), Blue Bird All American (Caterpillar 3208 mootor) , Bomag K301 (Caterpillar 3145 mootor), Brockway 360; 361 (Caterpillar 1674 mootor), 457 (Caterpillar 1674 mootor), 550 (Caterpillar 3306 mootor), H360 (Caterpillar 1693T, 1693TA mootor), Bros VM278 (Caterpillar 3208 mootor), Broyt X20; X21; X21TL (Caterpillar mootor), X30; X30TL; X31 (Caterpillar 3304T mootor), X4 (Caterpillar D333 mootor), X41; X50 (Caterpillar 3306T mootor), X52 (Caterpillar 3306 mootor), X20; X21; X21TL, X30, X31, X4, X41, X50 (Caterpillar 3306T mootor), X52, XSO, XSO, Bucyrus Erie 30B Mk IV; 30B Mk IV Super (Caterpillar 3306 mootor), 30H (Caterpillar D333C mootor), 30H; 30H Mk II (Caterpillar 3306 mootor), 31H Mk II (Caterpillar 3306 mootor), 38B Mk II (Caterpillar 3306 mootor), 60T (Caterpillar 3306 mootor), 20H; 20H Mk I; 20H Mk II (Caterpillar D330C mootor), 20H Mk III; 20H Mk IV; 21H Mk IV (Caterpillar 3304 mootor), Carrier Transicold UDG-AL; UDG-BL (Perkins 4.108 diiselmootor), 1003; 2005A; 6000A; 6000A-2; 6004A-1; 6004A-2; 6007A-2; NDB-40 kotkas; NDB-40 Eagle Space Saver; NDE-40 kuldnokk; NDS-40 pistrik; UDE Roadrunner (Perkins 4.108D mootor)

Kiire eelmüügiteenus:


E-post: Sales@enginegensetparts.com
WhatsApp: +8613328990097
Vestlus: +8613328990097
Skype: Genset-Parts


Everlasting Parts on üks juhtivaid tootjaid, kes pakub originaalset ja ehtsat kütusefiltrit 32r62-00100 p557440 2900535200 Hyundai r450lc ekskavaatori roomikutega mootorile komatsu s6d125-1. Olles spetsialiseerunud sellele valdkonnale juba aastaid, pakume klientidele OEM-toodete asendamist. Tere tulemast meiega hulgimüügi kvaliteediga, vastupidavate ja odavate järelturutoodete juurde.
Paari:31945-84400 Donaldson P502475 Sakura FC-2802 asendatud kütusefilter, rakendatud HYUNDAI POWERTEC 440 mootorile Järgmise:Kütusefilter 23075366 Kohaldatavate mudelite jaoks VOLVO TAD1642GE

Küsitlus