Kütusevee eraldaja 11QA-71040 11QA71040 10356007 0004771602 7424993622 20853583 HYUNDAI R210LC-9 jaoks

Kütusevee eraldaja 11QA-71040 11QA71040 10356007 0004771602 7424993622 20853583 HYUNDAI R210LC-9 jaoks

11QA-71040 spinn-on-kütusvee eraldaja vahetus 02934608 04291642 2997374 rakendus HYUNDAI R250LC-9 mootori kumminid QSB6.7

Toote üksikasjad

Kütusevee eraldaja 11QA-71040 tooteparameeter

Varuosade arv:

11QA-71040

Varuosa nimi:

Kütusevee eraldajaSpin-On

Füüsikalised mõõtmed

Üldkõrgus

165 mm (6,496 tolli)

Suurim OD

110 mm (4,331 tolli)

Keerme suurus

1-14 ÜRO

Kausi niit

3 3 / 4-10 ÜRO

Asendamine

BOMAG 05717961

CLAAS 0013022790

DEUTZ 02934608

DEUTZ-FAHR 04291642

IVECO 2997374

LIEBHERR 10356007

MERCEDES-BENZ 0004771602

RENAULT VI 7424993622

VOLVO 20853583

VOLVO EHITUSSEADMED 80766454

Rakendused:

HYUNDAI R210LC-9 mootor Cummins QSB6.7

HYUNDAI R250LC-9 mootor Cummins QSB6.7

VOLVO 7700 HYBRID mootor VOLVO D5E

VOLVO 7900 HYBRID mootor VOLVO D5E

VOLVO FE 240 mootor VOLVO D7EF

VOLVO FE 250 mootor VOLVO D8K

VOLVO FE 260 mootor VOLVO D7F

VOLVO FE 280 mootor VOLVO D8K

VOLVO FE 280 mootor VOLVO D7E

VOLVO FE 300 mootor VOLVO D7F

VOLVO FE 320 mootor VOLVO D8K

VOLVO FE 320 mootor VOLVO D7E

VOLVO FE 340 mootor VOLVO D7F

VOLVO FL 240 mootor VOLVO D7EF

VOLVO FL 260 mootor VOLVO D7F

VOLVO FL 280 mootor VOLVO D7EF

VOLVO FL 290 mootor VOLVO D7F

VOLVO VNL 300 mootor VOLVO VED11

Kiire eelmüügiteenus:


E-post: Sales@enginegensetparts.com
WhatsApp: +8613328990097
Vestlus: +8613328990097
Skype: Genset-Parts


Everlasting Parts on üks juhtivaid tootjaid, kes pakub originaalset ja ehtsat kütusevee separaatorit 11qa-71040 11qa71040 10356007 0004771602 7424993622 20853583 hüundai r210lc-9 jaoks. Olles spetsialiseerunud sellele valdkonnale juba aastaid, pakume klientidele OEM-toodete asendamist. Tere tulemast meiega hulgimüügi kvaliteediga, vastupidavate ja odavate järelturutoodete juurde.
Hot Tags: kütusevee eraldaja 11qa-71040 11qa71040 10356007 0004771602 7424993622 20853583 hyundai r210lc-9 tootjatele, hulgimüük, järelturg, ehtne, originaal, odav, OEM, asendamine
Paari:Kütusevee eraldaja 600-319-4800 6003194800 FS20036 FS2003600MX KOMATSU BR580JG-1 mootorile KOMATSU SAA6D125E-5G-02 Järgmise:Kütusevee eraldaja 68197867AA FS20089 P551833 WF10112 diiselmootori jaoks

Küsitlus