Hiina igavene osad Co., piiratud filtri materjal

- Jan 30, 2019-

Hiina Everlasting Parts Co., Limited poolt toodetud filtrielemente saab materjali valiku järgi jagada kahte kategooriasse:


Esiteks , puidumassi kiudpaberi filtri kasseti jõudlusnäitajad:

1. Ta võtab vastu kõrge kvaliteediga ja kõrge efektiivsusega puidumassi kiudmaterjale Ameerika Ühendriikidest ja Lääne-Euroopast. Sellel ei ole ainult väikeste pooride suurust, suurt gaasi läbilaskvust, madala vastupidavuse ja suure efektiivsusega omadusi, vaid ka suur filtreerimisala.


2. Rahvusvahelise täiustatud kokkuklapitava tehnoloogia kasutuselevõtt on intervall võrdne.


3. Filtrikasseti ja sisemise ja välimise kaitsevõrkude otsakate on kõik valmistatud kõrgekvaliteedilistest elektrokeemilistest plaatidest, millel on mitte ainult hea tugevus, vaid ka head rooste- ja korrosioonivastased omadused.


4, madal kõvadus ja kõrge tugevusega suletud raku vahtkummist tihendid on erinevad.


5, Henkeli liim, ei tekita degummingut ega pragunemist. Reguleerimisala: gaasiturbiinide, tsentrifugaalsete õhukompressorite ja muude suurte üksuste pulberfiltratsioonisüsteemid sisselaskefiltrite ja pulbervärvimisliinide jaoks.

Teiseks , pikakiu polüesterfiltrikasseti jõudluse omadused:

1. Kasutatakse Ameerika Ühendriikide, Jaapani ja teiste riikide sünteetilist kõrge tugevusega polüesterkiududest kootud materjali. Kiud on siledad ja torukujulised, kiud ristuvad, avad on väiksemad, jaotus on ühtlasem ja filtri jõudlus on hea.


2. Polüestri pikkade kiudfiltrite kasutamine ei ole mitte ainult hea happe- ja leeliskindlus, vaid on ka suurema filtreerimise efektiivsuse ja väiksema sõidutakistusega. Võrreldes traditsiooniliste filtermaterjalidega on see võrreldamatu kulumiskindluse ja kõrge tugevuse, purunemiskindluse, impulsi tagasipuhumise ja muude meetoditega on lihtsam puhastada ning neid saab veega ilma filtrimaterjali kahjustamata ja kasutusea pikendamiseta korduvalt pesta.


3. Tugev ja vastupidav polüesterfiltrimaterjal kombineeritakse korrosioonivastase terasvõrgu tugistruktuuriga. Uus avatud klapi konstruktsioon suurendab efektiivset filtreerimisala ja võimaldab õhuvoolul läbi pinna läbi pideva ja takistamatu tee


4. Võrreldes traditsioonilise filtrikottiga suureneb filtreerimisala kaks kuni kolm korda, rõhu langus väheneb, filtreerimise efektiivsus paraneb ja kasutusiga pikeneb. Reguleerimisala: tooraine taaskasutamiseks, puhastamiseks ja tolmu eemaldamiseks kasutatakse terast, tsementi, keemiat, masinaid, sigarette, farmaatsiat, tuumaenergiat, soojust, keskkonnakaitset ja muid tootmisliine.


Paari:Küsimused toote kvaliteedi kohta Järgmise:Parker Racori filtrid